Jesteśmy firmą specjalizującą się w komunikacji internetowej.

Naszą pasją jest ciągłe rozwijanie środków komunikacji w internecie. Wykorzystujemy najnowsze aplikacje, języki i biblioteki, rozwiązania graficzne oraz video. Robimy to nieustannie od 2007 roku, zebraliśmy już sporo doświadczeń i wciąż mamy apetyt na nowe!

Zrealizowaliśmy setki projektów dla firm, osób prywatnych, przedsiębiorstw, spółek giełdowych, firm międzynarodowych oraz instytucji sektora publicznego. Jesteśmy zgranym zespołem project managerów, programistów i grafików. I choć zgrana z nas paczka to chętnie zawieramy nowe znajomości! :)

Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na szybką realizację „względnie” prostych projektów oraz na zagwarantowanie najwyższej jakości w złożonych i interdyscyplinarnych projektach. Dawno popełnione błędy i setki wypitych filiżanek kawy oszczędzają dzisiaj pieniądze i nerwy naszych klientów! O budżetach wiemy, że nie są z gumy, a terminy to dla nas świętość.

Osiągamy efekty i wartość dla klientów. Pracujemy szybko, ale z wyczuciem idei budujących markę. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Nasze ulubione języki to polski, angielski, Html, Php, Javascript, C++, Java, ActionScript. Nasze ulubione biblioteki to jquery i WebGL. A nasz ulubiony kolor to pomarańczowy! :)

Używamy telefonów, tabletów, maili, photoshopa, aplikacji bugtrackingu, systemów kontroli wersji, pakietu Office, Articulate, Joomla, Wordpress, Drupal, Magento, Moodle, Big Blue Button, Flash, Symphony, Zend.

Działamy według najlepszych praktyk rynkowych, nie są nam obce metodyki PRINCE 2, Agile

Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz mierzalne efekty.

Zapraszam do współpracy!